Jesteśmy centrum dystrybucyjnym świadczącym kompleksowe usługi dla dużej skandynawskiej firmy z branży modowej. Nasz magazyn znajduje się w Łozienicy, w Goleniowskim Parku Przemysłowym.

Każdego dnia do klientów z całej Europy wysyłamy tysiące paczek. W naszym magazynie mamy produkty 20 marek modowych i life’stylowych.

Sercem FCE jest nasz zespół. Wielokulturowy, różnorodny i zgrany. To co nas charakteryzuje to skandynawska kultura organizacyjna. We współpracy stawiamy na dialog, szczerość i szacunek. Wspólnie tworzymy prestiżową organizację i przyjazne miejsce pracy, w którym gramy fair play, budujemy relacje, cenimy społeczne wartości, a także poczucie humoru i bezpośredniość czy swobodę.

Przykładamy ogromną wagę do komfortowych warunków pracy w postaci ciekawie zaprojektowanych przestrzeni biurowych, odpowiednią jakość posiłków, codzienną dawkę witamin w postaci świeżych owoców oraz mocno rozbudowany pakiet benefitów. Naszym pracownikom oferujemy darmowy transport, karty sportowe, opiekę zdrowotną, a także zniżki pracownicze czy 2 dodatkowe dni wolne.

Do naszego zespołu poszukujemy specjalistów na stanowiska biurowe, operacyjne oraz magazynowe.

Dołącz do nas i kreuj swoją ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku, gdzie każdy ma realny wpływ na funkcjonowanie i rezultaty firmy.

arrow_upward