NASZA FIRMA

Zamawianie on-line stało się na tyle powszechne, że każdego dnia nie tysiące, a miliony ubrań, butów i akcesoriów trafia do klientów e-commerce.

Dzięki temu możemy uniknąć szukania miejsc parkingowych pod galeriami, krążenia od sklepu do sklepu oraz mierzenia w ciasnych pomieszczeniach z dziwnym oświetleniem i krzywymi lustrami. Nie dość, że zamawiamy rzeczy z domu, z naszej ulubionej kanapy, to jeszcze możemy przymierzać je w swoich czterech ścianach. A gdy nam się coś nie spodoba – odesłać paczkę kurierem. Właśnie te rzeczy, które z jakichś powodów nie podpasowały klientom sklepów internetowych – trafiają do nas, do magazynu zwrotów.

Obecnie wraz z nami pracuje ponad tysiąc osób i wspólnie dbamy o to, aby wszystkie przedmioty zostały sprawdzone pod względem wad technicznych, czystości, zgodności z zamówieniem i rozmiarami. Dzięki nam następni klienci otrzymują wymarzone ubrania, buty i akcesoria – najznamienitszych marek i światowych projektantów. Z każdym dniem otrzymujemy więcej zwrotów, co skutkuje wzrostem ilości osób zatrudnionych. Jeżeli interesuje Cię lekka praca związana z modą – przyjdź do nas! Umów się z naszymi rekruterkami i zobacz firmę od środka!

Pracując u nas nie musisz spotykać się z niemiłymi klientami, którzy potrafią rzucić z pogardą pieniądze na ladę, nie musisz też biegać z talerzami pomiędzy napompowanymi gośćmi. U nas pracujesz spokojnie przy swoim stanowisku, gdzie przepakowujesz ubrania, obuwie i akcesoria. Jeżeli chcesz możesz stać się częścią grupy, natomiast jeżeli wolisz pracę indywidualną – nie widzimy w tym żadnego problemu. Najwięcej zależy od Ciebie!

INGRAM MICRO CFS FULFILMENT

Dlaczego warto z nami współpracować?

"Sukces oznacza dla nas pracę zespołową. Od ponad 20 lat oferujemy usługi outsourcingowe i pracujemy dla znanych firm i marek."

– Tomasz Dąbek, Managing Director

"Rozwijamy się z naszymi klientami, pozostając na drugim planie i dopasowując oferowane usługi do indywidualnych potrzeb. "

– Anna Krawczyk, HR Business Partner

"Działamy na zasadzie partnerskiej współpracy. Wyznawane przez nas wartości to odpowiedzialność, pasja, skuteczność i profesjonalizm."

– Tomasz Kopka, Operations Manager

"Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego powinna ona dawać naszym pracownikom nie tylko satysfakcję zawodową, ale również podnosić jakość i komfort ich życia."

Joanna Kostrzyńska, HR Manager
arrow_upward