Korzyści wynikające z pracy w Ingram Micro

U nas nie ma śmieciówek, tylko umowy o pracę!

Nie bawimy się w umowy zlecenia, czy pracowanie na czarno. Aplikując do nas, wykazujesz się zaangażowaniem, my również chcemy to zrobić. Właśnie dlatego oferujemy Ci umowę o pracę, dzięki której zyskujesz wszystkie przywileje pracownicze.

Dodatkowo oferujemy o wiele wyższą płacę niż minimalna krajowa. U nas na starcie dostajesz 3100 złotych brutto! 

 

Dodatkowo wprowadziliśmy premię obecnościową oraz drugą – wydajnościową.

Pakiet świadczeń medycznych – zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie

Pokrywamy koszty prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz oferujemy zakup bardzo dobrego pakietu po atrakcyjnych cenach.

Fundusz socjalny – wspieramy naszych pracowników na różne sposoby

Pieniądze, które odkłada firma na fundusz socjalny, mogą być wykorzystane między innymi na dofinansowanie wypoczynku pracownika lub jego dzieci, czy też zapomogę dla pracownika dotkniętego poważnym zdarzeniem losowym, opiekującego się niepełnosprawnymi dziećmi, czy też samotnie wychowujących dzieci.

Pakiet ubezpieczeń grupowych – w życiu bywa przecież różnie…

Wszystko się może zdarzyć, a w tych najtrudniejszych momentach nie chcemy, aby ktokolwiek był sam. Dlatego wynegocjowaliśmy dla naszych pracowników bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia na życie.

Możliwość awansu – hop i w górę, w górę!

Staramy się zauważać pracowników o wysokich kompetencjach i zaangażowaniu, dlatego na wszystkie wolne stanowiska w firmie preferujemy naszych ludzi.

Kursy językowe – you talking to me?

Obecnie oferujemy naszym pracownikom kursy języka angielskiego oraz polskiego dla pracowników pochodzących zza granicy.

Bony/vouchery/karty zniżkowe – można taniej?

Będąc naszym pracownikiem zyskujesz wiele zniżek w miejscach, w których na pewno bywasz. Nie mówimy tylko o siłowniach, czy basenach, ale o… sam sprawdź!

Świeże owoce każdego dnia – mmmm…

Witaminki, witaminki, dla chłopaka i dziewczynki… – jabłko, czy może marchewka? Zdrowa przekąska w ciągu dnia nikomu nie może zaszkodzić!

Imprezy integracyjne – niech zabawa trwa!

Pracuje nas bardzo dużo, ale po pracy nadal utrzymujemy ze sobą kontakty. Wspólne wyjścia do kina, czy na siłownię to pikuś. My potrafimy bawić się wspólnie podczas olbrzymich imprez, pokazów fajerwerków i wyjazdów na kajaki.

Świąteczne prezenty – Ho, ho, ho!

Staramy się w każde święta przygotować, choć najmniejszy upominek dla naszych pracowników. Wiecie – zawsze milej, kiedy pamiętamy o sobie wzajemnie.

Konkursy, konkursy i konkursy – nuta zdrowej rywalizacji?

Organizujemy wiele wewnętrznych konkursów m.in. na pomysły dotyczące rozwoju firmy, czy też na stworzenie świątecznego rysunku wraz z dziećmi. Nas cieszy inwencja twórcza!

arrow_upward