23 listopada 2016 roku na Stadionie Legii w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Omnichannel Retailing Forum.

Docdata, jako partner wydarzenia, nie tylko zaprezentuje swoje usługi na stoisku targowym, ale w także w charakterze eksperta wesprze część merytoryczną forum dotyczącą logistyki dla e-commerce.

Jesienna edycja Omnichannel Retailing Forum 2016 to przestrzeń targowo – networkingowa i konferencja poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie branża retail w Polsce. Głównym tematem rozmów będzie transformacja do modelu omnichannel retailing oraz wyzwania stojące przed sieciami handlowymi we wdrażaniu najnowszych technologii IT i e-commerce.

W najbliżej edycji wydarzenia udział już zadeklarowało około 500 osób. Największą grupę będą stanowić przedstawiciele zarządów sieci handlowych i usługowych działających na polskim rynku.  Forum to miejsce spotkania osób odpowiedzialnych za e-commerce z dostawcami nowoczesnych technologii cyfrowych i “know how” dla branży retail.

Docdata w swojej prezentacji odpowie na pytanie: W jaki sposób sklepy internetowe i marki mogą wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom swoich klientów i dbać o customer experience dzięki ofercie usługi fulfilment i obsługi zwrotów oraz Value Added Services.

Rejestracja jest bezpłatna dla przedstawicieli sieci handlowych i dużych sklepów internetowych.

Zapisów można dokonywać tutaj:

omnichannelretailingforum.com/2016-fall-edition/rejestracja/

Zapraszamy !

arrow_upward