Sukces oznacza dla nas pracę zespołową.

NASZE OSIAGNIĘCIA

Od ponad 20 lat oferujemy usługi outsourcingowe i pracujemy dla znanych firm i marek. Rozwijamy się z naszymi klientami, pozostając na drugim planie i dopasowując oferowane usługi do indywidualnych potrzeb. Sukcesy klientów to najlepsza reklama naszej pracy.

Nasze atuty to zdolność do błyskawicznej reakcji i przystosowania się
w nowych warunkach, a także możliwość szybkiej rozbudowy oferowanych usług. Działy naszej firmy pracują w ścisłym kontakcie ze sobą współtworząc procesy logistyczne w e-commerce. Nasi klienci mają dostęp do nagromadzonej przez nas wiedzy we wszystkich obszarach i know-how, a także kompetencji naszych ekspertów. Oferujemy informacje od logistycznej obsługi zamówień i transportu po obsługę zwrotów towaru w wymiarze krajowym i międzynarodowym oraz obsługę płatności.

Oferowane przez nas usługi są tak samo indywidualne jak nasi klienci. Innowacyjność i adaptacja do nowych warunków pozwala dopasować nasze usługi także do potrzeb Państwa firmy, a modułowa budowa oferty ułatwia korzystanie z poszczególnych elementów. Proponujemy rozmaite usługi: od kampanii reklamowej i serwisu abonenckiego po wsparcie w wielokanałowych działaniach. Wykazujemy przy tym gotowość do pójścia nowymi drogami, aby wypracować innowacyjne, jak również indywidualne rozwiązania dla każdej firmy.

Działamy na zasadzie partnerskiej współpracy. Wyznawane przez nas wartości to odpowiedzialność, pasja, skuteczność i profesjonalizm. Tak pracując wspieramy działania naszych klientów. Razem chcemy tworzyć historę ich sukcesów w internecie.

PODZIĘKOWANIA

DYPLOMY

EKOMERSY

Konkurs Ekomersy wyłania najlepsze firmy, produkty i usługi umożliwiające bądź wspomagające sprzedaż online.

arrow_upward